Hlavní kategorie » Kosmetika » Péče o ruce a nehty

Hygienické ubrousky Septivon SLEVA 40%

Hygienické čistící ubrousky – dokonalá desinfekce

Původní cena 110,- Kč

Slouží k desinfekci nejen rukou, ale i širokého spektra povrchů, se kterými často přicházíte do styku a které fungují jako největší zásobníky a šiřiče bakterií a virů – nákupní vozíky, peníze, klávesnice, prkénka veřejných toalet apod.

Odborníci doporučují jako základní preventivní opatření před infekčními onemocněními časté mytí rukou a používání hygienických ubrousků s obsahem alkoholu. Tato doporučení platí zejména pro ochranu před novými typy chřipkových virů. Důvod? Kromě kýchání či kašlání se totiž infekce přenášejí také pomocí kontaminovaných rukou. Ubrousky s obsahem alkoholu přitom dokáží odstranit široké spektrum virů, bakterií a plísní.

Jejich použití je snadné: Ubrouskem očistíte ruce a poté je již neoplachujete. Ubrousky však můžete použít také pro účinnou očistu širokého spektra povrchů, s nimiž přicházíte do kontaktu (kliky dveří, klávesnice, prkénka u toalet atp.)

Septivon čistící ubrousky jsou zkrátka po ruce vždy, když potřebujete mít bezpečně čisté ruce či vaše okolí.

Ubrousky splňují evropské normy a jejich účinnost byla prokázána odbornými testy. Pomáhejte chránit sebe i své blízké před infekcemi. Septivon - vždy po ruce pro bezpečně čisté ruce.

V balení 10 ks

Poštovné se odvíjí od množství a váhy zboží. Cena je vždy shodná s cenou dopravce - nemáme zájem na poštovném vydělávat.

Na způsobu dopravy se domluvíme po provedení objednávky. Standardně zasíláme zboží prostřednictvím služby Toptrans, ale není problém domluvit se i jinak.

Pokud chcete znát přesnou výši poštovného před uskutečněním objednávky, kontaktujte nás na email narzo.kos@gmail.com. Napište, o jaké zboží máte zájem a my vám zašleme výši poštovného.

Cena produktu podle objednaného množství:

Od 100 ks60 Kč
Od 10 ks65 Kč

Skladem, Sleva

66,- Kč s DPH   ks