Hlavní kategorie » Ochrana osobních dat - ID Block

Obal na jednu kartu - ID BLOCK

OCHRANA PROTI KRÁDEŽI OSOBNÍCH DAT!!!

Funkční obal, který by měl být součástí každé peněženky.
Vnitřní vložka ID Block zcela zabezpečí kartu a osobní doklady před neoprávněným skenováním, chrání ji před poškozením a má elegantní vzhled.

Veškeré Vaše bezkontaktní platební karty, cestovní pasy, doklady, identifikační a přístupové karty, karty pro veřejnou dopravu, parkovací karty, elektronické klíče atd. jsou v dnešní době pro zloděje nejžádanější a tak nejvíce ohroženy klonováním.

Bezkontaktní karta je opatřena čipem RFID s komunikační technologií NFC,kde jsou uloženy Vaše veškeré osobní údaje!
Pomocí speciální čtečky je možné tyto údaje bezdrátově přečíst i na větší vzdálenost a to zcela bez povšimnutí jejich majitele!

Ukradené osobní údaje dávají zlodějům neuvěřitelné možnosti – naklonovaná data na padělaných bezkontaktních kartách mohou tedy neoprávněně použít pro identifikaci bez vědomí majitele.
V důsledku toho jsme vystaveni nejen finančním ztrátám, ale i psychické zátěži spojené se stresem při řešení této nepříjemné situace.

Osobní údaje z bezkontaktních karet lze snadno skenovat
a to i z velké vzdálenosti!
Jednou naklonované osobní údaje mohou být volně použity - nemají datum ukončení platnosti, takže mohou být použity kdekoliv a kdykoliv.

Jedinou účinnou ochranou proti klonování Vašich osobních údajů na dálku je použití technologie, kterou vyvinul ID Block.

ID Block funkčně používá složení, které dává záruku blokády skenovacího signálu vyslaného pachatelem.
Pouzdro chrání dokument z obou stran pomocí kompozitních vrstev.

Vrchní vrstva
Vnitřní vrstva (pružný materiál blokující signál RFID))
Spodní vrstva

Vnější vrstvy materiálu slouží k ochraně vložky a umožňují tak dlouhodobé použití.

Pozor na padělky!
Pouze originální výrobky nesoucí hologram zajistí 100% ochranu před skenováním.
Poštovné se odvíjí od množství a váhy zboží. Cena je vždy shodná s cenou dopravce - nemáme zájem na poštovném vydělávat.

Na způsobu dopravy se domluvíme po provedení objednávky. Standardně zasíláme zboží prostřednictvím služby Toptrans, ale není problém domluvit se i jinak.

Pokud chcete znát přesnou výši poštovného před uskutečněním objednávky, kontaktujte nás na email narzo.kos@gmail.com. Napište, o jaké zboží máte zájem a my vám zašleme výši poštovného.

ID BLOCK:

Skladem, Novinka

189,- Kč s DPH   ks